atilgan-yapi-insaatAtılgan Yapı & İnşaat; 1975 yılından günümüze kadar bir çok proje ve yapıları ile sektörde saygın yer edinmiş bir firmadır.

Proje Danışmanlığı, Taahhüt Hizmetleri, Ticari ve Konut Projeleri, İç tasarım ve Proje Geliştirme hizmetleri veren Atılgan Yapı & İnşaat; İstanbul Anadolu bölgesinde 42 adet konut ve ticari projeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Tüm hizmetlerinde öncelikli hedefinin insana, topluma ve doğaya saygı şekilde hizmet veren Atılgan Yapı & İnşaat; iş güvenliğini ön planda tutarak, müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmayı başarmıştır.

Firmamız; tüm projelerinde gelişen teknolojileri takip ederek, son teknoloji ürün ve araçlar kullanarak projeleri gerçekleştirirken ortaya modern ve profesyonel projeler sunmuştur.

Atılgan Yapı & İnşaat; kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışma prensibi ile tüm çalışanları işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

VİZYONUMUZ

Atılgan Yapı & İnşaat güçlü yapısı ve sektörde uzmanlaşmış kadrosuyla bugün olduğu gibi gelecekte de, sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı ve her zaman güvenilirlik ilkesiyle anılmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Stratejisi kapsamında, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak ve yeni müşteriler kazanmanın yanı sıra, müşteri bağlılığı sağlayabilmek adına faaliyetlerini sürekli iyileştirmektedir.

hakkimizda-rsm